1998/1999

Po veľmi úspešnej sezóne sme sa tešili na ďalšiu.Verili sme že bude takisto úspešná ako tá predchádzajúca.

MADÔHO - SOKOL ŠLAPANICE 7 : 2
MADÔHO - SOBERÁNO 2 : 1
MADÔHO - ENERGO BOYS 4 : 2
MADÔHO - DRAGON 12 : 3
MADÔHO - VENEZIA 3 : 1
MADÔHO - LIKVIDUS 5 : 3
MADÔHO - JOGURT 6 : 3
MADÔHO - MENISKUS 0 : 5 (kontumačne)
MADÔHO - TAJFÚN 7 : 0
MADÔHO - SANTOS 2 : 6
MADÔHO - ALBION 3 : 2
MADÔHO - BOCA JUNIORS AJAX 11 : 4
MADÔHO - BOSTONSKÉ ŽIHADLÁ 10 : 3
MADÔHO - BOTAFOGO 4 : 1
MADÔHO - STANDARD 7 : 2
MADÔHO - K + K TOSHIBA 4 : 0
MADÔHO - HARD 2 : 1
MADÔHO - BETON STARS 9 : 0
MADÔHO - STIVAL VÚB 6 : 1

19        17     0     2       104   :  40    ( + 64 )    48 bodov

2 . miesto

V sezóne 1998/99 sme sa dobojovali k peknému druhému miestu keď nám titul ušiel spred nosa. Prehrali sme síce z majstrom ale čo nás môže vyše mrzieť je to že sme sa v 8. kole nezišli a prehrali kontumačne !!!!!!!!!!! Potom sa už ťažko niečo dobieha. Získali sme tak pekné druhé miesto a v tabuľke strelcov 3. miesto zásluhou strelca SULA Róberta ale samozrejme aj zásluhou celého kolektívu.

Nuž a čakali sme na pohár že skúsime obhajobu z minulého roku. Ale to sme sa znova nedali dohromady. Zase proti tomu istému súperovi ako v lige a prehrali znova kontumačne !!!!!!!!!!!!! Takže obhajoba pohára je v haj... Tak sa ideme pripraviť na ďalšiu sezónu...

Káder posilnili: Gajdúšek Viliam, Polcík Peter, Repa František, Demjanovič Andrej, Mičega Roman.

Káder tvorili :

Kosec Peter

Kosec Jozef

Horňák Ľudovít

Dušák Branislav

Zajac Ján

Sulo Róbert

Polcík Peter

Kuric Štefan

Gajdůšek Viliam

Repa František

Demjanovič Andrej

Novák Ján

Mičega Roman

Zišla sa dobrá partia a to nielen v zápasoch na ihrisku, ale aj po zápasových oslavách. Boli sme dobrý kolektívny tým.